| Acaikus a întrebat:

Cei care aveti Kaspersky stiti cumva daca sterge virusii automat fara a mai aparea vreo fereastra? dau fundabig grin

4 răspunsuri:
| magdalena12345 a răspuns:

Pai nu ti se sterg pentru ca e inposibil dar stiu eu un program de care te anunta la visrusi antivirus succes!

| SuicideSilence a răspuns:

Daca nu ai facut nici o setare si este totul default, iti apare fereastra de confirmare. nu sterge nimic sau nu baga in carantina fara acordul tau.

| AlexDaghiu a răspuns:

Nu tii sterge si dupa parerea mea Kaspersky e un anti-virus foarte slab, l-am avut si am avut 20 de trojani cand mi-am reformatat calculatorul.

| Acaikus explică:

Mersi tuturor pentru raspunsuri dar am aflat ca mi se sterg automat virusii si Alex am o intrebare ce fel de antivirus ai vrea mai bun?thinking cel putin pe mine Kaspersky m-a scapat de virusu Sality care crede-ma e unul dintre cei mai enervanti