| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva care sta in Scheia, Suceava si stie sigur daca maxi - taxile ( microbuzul) care face cursa pe ruta Suceava -Scheia si retur opreste cumva la Profi in Scheia?!

3 răspunsuri:
| LoryC a răspuns:

Am o prietenă care locuiește în Șcheia. Nu cred că opește fix lângă Profi, dar prietena mea spune că Profi e destul de aproape de ea, și stă la 5 min de Polaris.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoryC):

Trebuie sa ajung la o prietena si nu m-as duce cu taxiul... Nu stii unde are statie in Scheia?

| LoryC a răspuns (pentru anonim_4396):

La Polaris este stație.