| SiLvIu_3761 a întrebat:

Buna TPU...
Luna viitoare nepoata mea se va casatorii.Masa va fi organizata intr-un restaurant select. Ce suma as putea da "la masa"?! Care sunt sumele?! In euro va rog!
Multumesc! Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| alinaiiiioana a răspuns:

Depinde daca te duci singur sau unsotit daca te duci singur 100-150 de euro daca te duci insotit 200-250 euro

1 răspuns:
| cess a răspuns:

Daca este vorba de nepotica ta, eu zic sa fi generoshee hee undeva pe la 200-250-300 euro :*depinde de posibilitatile fiecaruia, ca doar nu o sa aprecieze "darul" tau, ci prezenta. distractie placuta :*