| AndraMary a întrebat:

Buna, TPU! Va rog frumos, stiu ca trebuie sa dai un test de moderator ca sa poti sa devii moderator pe Brainly.ro. Eu am dat acel test o data doar ca am picat cu nota mica XD. Dupa am vrut sa imi sterg contul ca sa mai pot sa dau testul pe alt cont. (un moderator l-a sters pentru ca n-am voie cu mai multe conturi). Chiar vreau sa fiu si eu moderator asa ca puteti sa imi dati raspunsurile la macar o parte din intrebar? (stiu ca se cam repeta). Dau funda si multumesc!

Răspuns Câştigător
| eckblume a răspuns:

Mai bine iti faci alt cont, cu alt mail (pentru ca ei vad ce mail folosesti). Raspunzi calitativ, esti activa, raportezi doar ce e gresit, citeste mai bine regulamentul ca sa treci testul. Daca vrei din nou sa dai test, contacteaza unul dintre moderatori. Sa stii ca multi devin moderatori, sunt tinuti in perioada de proba si daca se descurca, raman.
Oricum ei stiu cine a dat testul si se gandesc dupa daca mai vor sau nu sa mai primesti o sansa.

1 răspuns:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu sunt de ceva timp pe brainly, dar n-am auzit de testul ăsta, așa că nu te pot ajuta, îmi pare rău!
Poate din cauza că nu sunt prea activă.