| BETTYNA a întrebat:

vreau sa-mi instalez windows 7 pe calculator si imi apare "No device drivers were found. Make sure that the installation media contains the correct drivers, and then click ok" ajutati-ma va rogas dori sa-mi explicati pas cu pas ce trebuie sa fac ...multumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU merge la tine CD-ul cu windows! Fa alt cd cu windows si arde cd-ul la cea mai mica viteza 1x.

4 răspunsuri:
| BETTYNA explică (pentru neluL):

Da-mi si mie te rog un site de unde pot downloada un windows 7 bun...

neluL
| neluL a răspuns (pentru BETTYNA):

Uite aici :
http://www.askvg.com/......nd-64-bit/

| BETTYNA explică (pentru neluL):

Mersii mult happy

neluL
| neluL a răspuns (pentru BETTYNA):

Cu placere ! bye,bye wave