| SuperMoshiMaster a întrebat:

BUNA! Vreau sa-mi i-au o Kendama Karo (kendamagames.ro) Si as vrea sa stiu care e diferenta intre Vopsea Fisura si Vopsea Cauciucata Cu Grip. Mersi!

2 răspunsuri:
| Adam_Andrei_1997 a răspuns:

Vopseaua fisura este numita asa pentru ca asa este aplicata (asa este modelul de pe bila), cea cauciucata este mai mult pentru incepatori, ca sa te ajute la trick-urile de balans, de ex lighthouse sau lunar

| analala a răspuns:

Vezi Aici http://ereduceri.cabanova.com/kendama-ieftine.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute