| Cristina_Tina_1990 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o kendama karo de pe kendama games. Vreau cat mai multe pareri depre ea! E buna? Merge bine?

Răspuns Câştigător
| MadalinNou a răspuns:

Nu are cum sa `mearga bine` happy, depinde de ata foarte mult si din lemn si da kendama Karo am si eu una si pot sa iti spun ca e extraordinara happy am aruncat-o de la etaju 10 si nu s-a spart sau rupt deci cred ca merita daca nu vrei sa o arunci cu ea de-pe cladiri FUNDA?

1 răspuns:
| analala a răspuns:

Vezi Aici http://ereduceri.cabanova.com/kendama-ieftine.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute