| Ge4n1n4 a întrebat:

Vreau si eu sa aflu mersul trenurilor de la Galati! Va rog! Ajutati-ma, e o urgenta![-o

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tastezi pe Google "mersul trenurilor Galati". Inca n-ai aflat de existenta lui Google? Ca, pana si "Marean-care este" a aflat.

| Lexi_2269 a răspuns:

Plecarea trnurilor de la galati pe azi dar nu stiu cand iti trebuie tie :D funda daca am nimerit :D :*http://www.tourismguide.ro/x/mersul_trenurilor_plecari_galati/

| AAAdelin a răspuns:

Nu stiu

| Ge4n1n4 explică:

Am cautat pe Google dar nu mi-a aratat nimic...am crezut ca poate stie careva...happy.