| CuTup3u a întrebat:

Buna ziua!

Am cumparat un Nokia 520 nou si imi cere sa actoalizez familia mea pentru a a putea descarca aplicati, cineva mi-a zis sa contctez telefonul la pc dar nu imi apare la telefon chestia aceea cu pc suite.

Cum sa setez la fetefon chestia pc suite?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ai deja Nokia Pc suite in pc? Daca nu, instaleaza-l. Daca da, intra in pc suite si o sa gasesti pe undeva update, la tools sau settings (n-am mai folosit de mult, nu stiu sigur) dar trebuie sa gasesti. Daca te referi ca telefonul nu-ti arata cand il bagi la pc mai multe optiuni gen "stocare card, pc suite etc." nu inseamna ca e ceva in neregula. Nu toate telefoanele fac asta, si, daca al tau face, il gasesti in setari pe la USB sau conectare usb.