| Akid a întrebat:

Buna!
AM o mare problema cu telefonul!straight face
nu pot descarca nimic de pe el in pc.
am cumparat o chestie mica in care trebuie sa introduci cardul si nu merge. am incercat si in alt pc in al meu nu merge.
se opreste pc`ul.
am incercat si prin cablu de date sa conectez telefonul.
nu a mers.
in telefon am gasit la usb., scria acolo sa descarc nokia pc suite am descarcat.
exact pentru telefonul meu. nokia e51
dar tot degeaba
scria sa setez usb la telefon in modul pc suite.
l-am setat si tot degeaba
nu apare in pc nu apare nimic nici in pc nici pe telef.straight facesad
help va rog eu frumos:-(
nu stiu ce sa mai fac

2 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Ai o problema la calculator.Reinstaleaza-ti sistemul de operare si o sa vezi ca o sa-ti vada telefonul(cardul).

| Artemisia a răspuns:

Eu nu folosesc asa ceva.
Eu cand vreau sa transfer de pe PC pe telefon sau de pe telefon pe PC, folosesc bluetooth-ul.
Este foarte simplu, si nu trebuie sa te complici cu USB si card sau mai stiu eu ce.