| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Am o nelamurire in privinta mesajelor trimise pe mess. Am trimis ieri trei mesaje unei persoane dupa care am sters-o, dar cand intru la Conversation History, ele nu imi par acolo. Imi apar doar mesajele de dinainte de a trimite ultimele mesaje. Deci, am trimis mesaje, am sters persoana si la Conversation History nu-mi apar. De ce? E posibil sa nu le fi primit? Daca o voi adauga inapoi, e posibil sa ii apara ultimele mesaje trimise? Dar daca as sterge niste mesaje din arhiva, ar insemna sa ii dispara si ei?
Va rog, chiar am nevoie de ajutor! Daca puteti, raspundeti la toate aceste intrebari... big grin Am nevoie de raspuns urgent! Fundita garantata! happy Pa, pa.

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Uita-te la setarile pe care le ai la history; e posibil ca si persoana sa te fi sters din lista, chiar definitiv.Cred ca cel mai repede elucidezi misterul intreband pe respectiva/ul daca a vazut ce i-ai scris pe mess... urgent!