| anonim_4396 a întrebat:

Am o curiozitate in ceea ce priveste Yahoo Mess si optiunea Conversation History din Yahoo Mail. Am inteles de la cateva persoane ca daca cineva te are la ignore, iar tu ii trimiti mesaje, acestea nu apar in conversation history ( ma refer strict la optiunea mailului). Ei bine, am testat acest lucru pe 2 iduri de ale mele si surpriza : mesajele apar in conversation history din mail. In schimb la persoana pe care o suspectez ca mi-ar fi dat ignore, nu apare mesajul pe care i l-am trimis. Vreo idee? Sa fie oare o eroare de la Yahoo?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte logic ca persoanei care ti-a dat ignor sa nu ii apara mesajele tale. Ca doar de asta ti-a dat ignor, sa nu mai primeasca nimic de la tine, sa nu o mai deranjezi cu alte cuvinte. Tu vezi intodeauna ce mesaje ai dat, ele raman in history dar asta nu inseamna ca si cel care te-a ignorat le vede. Deci mie nu mi se pare nicio eroare

| Wildwlves a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e ideea, nu ma refer daca persoanei ii apar mesajele mele, ci mie daca imi apar. De asta am facut un test cu idurile mele, unde mesajele mele apar, iar persoanei careia i-am trimis, nu apar in istoricul din mailul meu!