| naimcan a întrebat:

Este necesar pasaportul pentru plecarea in Anglia?

8 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Normal ca trebuie(daca esti sub 14 ani)daca esti peste iti trebuie cartea de identitate!

| LoveAgain a răspuns:

Hmm eu una cred ca e necesar big grin sau daca nu macar cu buletinu happy nu vad cum ar putea sa te lase fara pasaport sau actu de identitate minim necesar.

| IrisMov a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti major nu.

| dubstep97 a răspuns:

Nu poti lua si o hartiutza si sa scrii pe ea numele tau ca tot te lasawinking

| AdyForLife a răspuns:

Hello voi nu stiti legea!
Da iti trebuie pasaport pentru tot ce tine de afara tari. Indiferent unde te duci iti pasaportul. Deci raspunsul meu final este Da iti trebuie

| naimcan explică:

Va multumesc pentru. raspunsuri

| randomuser17 a răspuns:

Daca esti major nu iti trebuie dar daca inca nu ai 14 ani(e problema ca poti sa mergi de la 14 ani cu buletinul) desigur ca ai nevoie de acesta