| Teodora11 a întrebat:

Bună ziua. Nu mai știu parola de pe contul de Paysafe, iar pentru a recupera parola mi se cere un cod de pe nr de telefon, însă eu nu mai am acel număr de telefon. Cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
| Darky000 a răspuns:

Le faci ticket la support-ul lor. Si iei o sa te intrebe niste date, si tu trebuie sa le dai. Daca nu, iti faci alti cont, simplu. Bafta

| StrongHeart a răspuns:

Contactezi prin supportul tehnic prin email, trebuie sa fie undeva afisat pe site la ei, un mod de a-i contacta, ceva.