| Licher200 a întrebat:

Bună ziua, ştie cineva dacă mai circulă ceva tren din Arad spre Hundeoara? Dau Fundă

Răspuns Câştigător
| teclado a răspuns:

Infofer.ro

7 răspunsuri:
| teclado a răspuns:

6:19
Arad
8:44
Deva
IC 522 Tren direct
2 ore 25 min
CFR Călători

| teclado a răspuns:

Ple 28 mai. 16:10
Sos 28 mai. 18:47
149 km
cu IRN 1765
Operat de CFR Călători

| teclado a răspuns:

16:21
Arad
19:43
Deva
R 2046 Tren direct
3 ore 22 min
CFR Călători
Clasa a 2-a
pleacă la timp din Arad*

| Sophieka a răspuns:

Suna la gara sau mergi pana acolo si intreaba.

| goguPatent a răspuns (pentru Sophieka):

Nice.
In anul 2023 cand putem cumpara bilete online cu 2 click-uri tu il trimiti pana la gara sa intrebe.
Nice.

| Sophieka a răspuns (pentru goguPatent):

Pai daca in anul 2023 inca nu stim sa scriem pe google si sa cautam... Mergem sau sunam la gara.
Oricum, este mult mai sigur astfel, pentru ca de multe ori site-urile noastre dau rateuri.

| goguPatent a răspuns (pentru Sophieka):

Am de 1000 ori mai multa încredere în siteul CFR decat că îmi va răspunde cineva de la ei la telefon să mă ajute vreodată. Hahaha