| onuțadeea a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare! Cu ce mijloc de transport se poate ajunge de la gara de nord din Bucuresti pana in piata Lahovari, la spitalul oftalmologic?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Troleibuzul 86

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Iei autobuzul 133 de la Gara de Nord până la stația Liceul Economic Virgil Madgearu (5 stații) iar de acolo mai mergi pe jos 150 m până în Piața Lahovari.

| AdelinaC a răspuns:

Sau cu metroul pana la piata Romana si de acolo mergi pe jos pana in spatele blocului de pe acelasi trotuar, traversezi si ai ajuns la spital.