| annitu_7383 a întrebat:

Ce mijloc de transport circula de la Piata Progresul -Gara de Nord?

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Orice tramvai pana la Piata Eroii revolutei (PIeptanari) si de acolo metroul dar pentru rapiditate taxiul

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu as lua metroul... daca circula in zona aia. Poti cauta in reteaua ratb. http://www.ratb.ro/index.php?page=plan_drum

| psiholoaga a răspuns:

Taxiul. Nu cred ca ai nimic direct. Iei o masina pana la eroii revolutiei, apoi metroul la unirii, schimbi si ajungi la gara de nord.

| sigmanet a răspuns:

De la progresul ia un tramvai pana la City Mall - Eroii Revolutiei, apoi metroul pana in Victoriei si acolo schimbi spre Gara de Nord - o statie. Se ajunge cam in 45 de minute dupa cum prinzi mijloacele de transport.