| cristinasotir a întrebat:

Cand imi conectez castile la telefon iar apoi le scot, pe telefon imi apare ca tot le am si daca ma suna cineva nu pot vorbi doar daca imi conectez castile. ce sa fac?

1 răspuns:
| mcdeliric1 a răspuns:

Cred ca e de la mufa, exact asa face si al meu, dar numai cateodata. Dupa ce scot castile imi apare ca inca sunt conectate, iar daca sun pe cineva nu se aude nimic. Castile sunt cu mufa jack? Incearca sa bagi numa cate un pic mufa poate isi revine..Al meu daca bag un pic mufa de la casti si misc la un moment dat dispare chestia aia de pe ecran. Sper ca ti-am fost de folos. funda?