| vio_1240 a întrebat:

Cand incepe scoala dupa vacanta d e pasti?

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Miercuri, pe 27.

6 răspunsuri:
| TheLastDancer15 a răspuns:

Din fericire pentru toti, vacanta s-a prelungitcu o zi, adica Miercuri ☻

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Miercuri tongue...defapt trebuie maine adica marti da a zis la stiri ca miercuri: fundabig grin?

| B3happy a răspuns:

Buna, Vio!
Scoala va incepe miercuri, 27 Aprilie. A anuntat la televizor, dar am vorbit eu si cu cativa profesorihappy
Pa, pa!

| DanyBv a răspuns:

Miercuri.A aparut la televizor si a zis si la radio ca Ministrul invatamantului a zis ca scoala va incepe miercuri deoarece marti este a treia zi de Pasti.

| DarkShina5566 a răspuns:

Miercuri pentru ca marti este a treia zi de paste si de aceea.Din fericire pentru noi ne putem odihni o zi in pluswinking

| NeSsA_4925 a răspuns:

Nu stiu ca se jicea ca joilaughingnu mai inteleg nimic