| SussieLex a întrebat:

Dupa vacanta de Pasti, cand incepe scoala? marti sau miercuri?thinking

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Miercuri vei merge la școală.
Ziua de marți va fi recuperată până la finalul semestrului.
Succes.
Pa, pa.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Miercuri incepe(27 aprilie).
A anuntat la televizor ca vacanta s-a prelungit cu o zi.
Pa, pa.

| FoarteLetargic a răspuns:

Miercuri

| © E m i ℓ y a răspuns:

Miercuri.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna yonella!kiss scoala va incepe miercuri.a. paste fericit!
fie ca sarbatorile de pasti sa iti aducafericre,intelegere in familie,iar lumina din noaptea INVIERII DOMNULUI sati inunde sufletulhappy
HRISTOS a inviat!
si eu m-am interesat de vacanta, am intrebat parintii si mi-au zis ca dupa ea, scaoala va incepe miercuri.

| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a răspuns:

Miercuri,trebuie sa incepem marti dar e dat de lege ca marti sa nu se invete happy

| Nady_4205 a răspuns:

Miercuri

| IceWhisper a răspuns:

Scoala incepe Miercuri pentru ca cei de la minister au spus ca unii copii au fost ocupati cu olimpiadele scolare si nu au avut timp si de alte activitati