| anonim_4396 a întrebat:

Care companie de telefonie mobila din Romania are cele mai avantajoase tarife la internet pe mobil?

13 răspunsuri:
| claw_4117 a răspuns:

Pai am auzit ca Vodafone are o oferta buna happy

| kh1ss a răspuns:

Eu zic ca vodafone tongue

Anna
| Anna a răspuns:

Acum toate au oferte avantajoase pentru ca e concurenta mare.Insa cred ca vodafone, dar am auzit ca si orange.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Vodafone.

| joy a răspuns:

Si eu tot vodafone zic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orange

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Vodafone.

| mary_9593 a răspuns:

Vodafone cu siguranta. desii eu am orange blushing

| cristi a răspuns:

Vodafone zic eu, sunt pe cartela si mi-am activat de curand o extraoptiune care imi permite sa vb cat vreau, fara bani multi, dar din cate stiu si cei de la orange au oferte asemanatoare cu cei de la vodafone

| ka2 a răspuns:

Toti cei care au raspuns pana acum sunt in necunostinta de cauza, sau genul de oameni "am la connex de 7 ani, cu ei raman". Teapa! La Zapp e cel mai bun net, acoperire/viteza/oferta. Daca vrei detalii da-mi un mesaj... am si eu, am prieteni care au la orange/connex si rad de ei laughing Apropo: la Zapp, telefoanele au modem de 2, 4MB... la connex de 115kb sau ceva de genul laughingrolling on the floor

| adi_7507 a răspuns:

Eu zic ca Orange.

| adi_7507 a răspuns:

Tinand cont ca poate mai vrei sa folosesti si telefonul (GSM) nu doar internet-ul eu nu as recomanda nici intr-un caz Zapp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca trimiti sms la 1390 cu textul 2131301 primesti 400 min si 400 sms in retea+80 min internationale...credeam ca e pacaleala dar a mers si acum ma bucur de minutebig grin. Testat suta la suta.