| atomis a întrebat:

Care este cel mai comic film pe care l-ati vazut Dau Funda dar nu scary movie si american pie

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death at a funeral!, karate kid, grown ups, cop out,.

| ChristinaO a răspuns:

Vampire's suck, parodia twilight, e mortala
uite trailerul - http://www.youtube.com/watch?v=vHkPJ1ACLrg
il recomand insa, doar daca ai vazut twilightul original...

| Bacemi a răspuns:

Recep Ivedik. E cu un turc gras si paros care e super amuzant. Eu am ras cu lacrimi. Tot filmul e amuzant. Nu doar sa zici ca sunt unele secvente. De la inceput pana la sfarsit razi fara oprire.

http://www.youtube.com/watch?v=YdGAJ9gx-pE

http://www.youtube.com/watch?v=B_LOUDjh0qA&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de American Pie, Singur acasa ( Home Alone ) toata seria.

| BlueByMe a răspuns:

Rat racerolling on the floorcrede-ma, uitate si o sa razi de faci pe tinebig grinlaughing

| yomanu a răspuns:

Mai vechi : Mean Girls, Love Don’t Cost a Thing, Cruel Intentions, Not Another Teen Movie, 10 Things I Hate About You, The Breakfast Club

mai noi :The Spy Next Door, Everybody’s fine, When in Rome, Marmaduke, Knight and Day, Hotel Transylvania, Furry Vengeance, Kick-Ass, The Bounty Hunter

| ilisium a răspuns:

Toate filmele cu Robin Williams, apoi stand-uprile lui George Carlin, Robin Williams, Russel Petters, Carlos Mencia printre altii.
Filmele lui Woody Allen, in special 2 din ultimele filme regizate de el, Whatever works si Vicky, Christina, Barcelona. A serious man si The Big Lebowski de fratii Coen. Cand eram mai mic mi-au placut primele 3 filme din seria Taxi regizate de Luc Besson, si ar mai fi.

| simina a răspuns:

Naked Gun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placinta amiricana 1, 2, 3, 4, 5, 6.