| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Vreau cel mai comic film pe care l-ati vazut. funda si voturi la celelalte(in afara de american pie, mask si scarrir movie)

10 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Meet the Fockers

| MusicIsLife a răspuns:

"Marley & me" love struck este foarte comic, insa in unele faze ete putina drama....alt film comic ar fi... Daddy Day Camp. 2007 sau Mr Popper's Penguins 2011.

Vizionare placuta:*

| allex4369 a răspuns:

Majoritatea filmelor lui Jackie Chan sunt destul de comice, sau ai putea incerca Mean girls sau The Hangover 1 si 2, sau incearca cel mai tare serial dupa parerea mea: Two and a half men.

| Mn0 a răspuns:

Meet the Spartans... am ras cu lacrimi

| mister1234 a răspuns:

American pie (toate)

| Roxin_Alex_1989 explică (pentru mister1234):

Am spus ca in afara de american pie care e beton razi cu lacrimi

| mister1234 a răspuns:

Grown ups e prea tare razi cu lacrimi la el

| hiperkevin a răspuns:

Jonny english e si comedie si actiune dar mai mult comedie

| SweeTThing95 a răspuns:

Incearca si how high e epic filmul

| valii2333 a răspuns:

"Porky's". E un clasic