| alexx102428 a întrebat:

Care firma de internet e mai buna cea de la RDS RCS sau cea de la Romtelecom? Argumentati raspunsurile Funda la cel mai bun raspuns primit

6 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Niciuna. Sunt nişte jnapani corporatişti neimţiţi.
Cel mai bine ieşi cu un ISP micuţ, de cartier.

| geno123geno456geno789 a răspuns:

Buna!
Eu as zice ca romtelecom deuarece am si eu aceasta firma si merge foare rapid si se incarca repede. Te asigur!
Funda?

| Gabitza7 a răspuns:

Eu cred ca romtelecom deoarece am si eu si imi merge foarte bine.

| andreirapid a răspuns:

Niciuna...

| Ionescu_Lucia_1966 a răspuns:

Fastlink sau Romtelecom.Dar mai degraba cea de la Romtelecom.

| winer98 a răspuns:

DEpinde de zona unde locuiesti ia si upc in calcul au cel mai rapid net din Romania 200mbps