| Kesi a întrebat:

Care sunt aplicatiile voastre preferate de pe Android Market? mersi:-)

2 răspunsuri:
| KenJi a răspuns:

Angry Birds Seasons, Rio si normalul. Talking Tom cat, Illusia(jocul RPG, imi plac la nebunie RPG-urile big grin ) umm. Extreme Droid Jump, NFS Shift, Asphalt 6, Zenonia3 si cam atat happy a si Crush the Castle big grin. Dar eu nu le descarc de pe android market, fiind ca nu am internet pe smart phone, le descarc de pe pandaapp.com au aceleasi lucruri ca pe android market si ce sunt cu bani pe android market sunt gratis pe pandaapp tongue. Jocurile si aplicatiile sunt in format apk, daca stii ce-i aia happy

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Pai aplicatile mele preferate care imi sunt si utile is:facebook,twitter,yahoo messenger,skype,avg antivirus,google translate,Adobe reader,my letter,barcorde scanner,musical pro,vidtrim,photoshop,paint joy, fxcamera si multe altele
si jocuri preferate care le am si pe smartphone isasphalt6, gangstar miami vice,spilnter cell canviction, real football 2011, spider man, assassin's creed, tna impact.samura II vengeance,oregon trail,angry birds(toate),fruit slice, stupid zombies, paradise insland etc
Cam astea imi plac mie cel mai mult dintre tot ce imi ofera android market...is mai multe da numa de astea imi aduc aminte