| alex5556 a întrebat:

Care sunt jocurile si aplicatiile voastre preferate pentru Android?

1 răspuns:
| spn29 a răspuns:

Cred ca toata lumea joaca Subway Surfers, Temple run 1 si 2, Fruit ninja sau Candy Crush. Mie imi place foarte mult si Pou sau Hungry Shark Evolution. Ca aplicatii, folosesc foarte mult Shazam si Whatsapp. Niste aplicatii productive ar fi Timetable (o aplicatie gen agenda, in care iti poti pune si orarul) sau Pocket ( o aplicatie care iti permite sa salvezi pagini de pe internet si sa le vizionezi fara internet, cu exceptia filmuletelor insa).