| allylex a întrebat:

Cat costa un bilet de maxi taxi din Bucuresti pana in Alexandria?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Ok, ai puteasa te uiti pe net ce autobuze merg pe ruta aceea si cat costa.Succes!

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Nu cred ca vreun taxiu o sa te duca atat, iar daca te duce te va costa o groaza de bani scrie pe taxiuri cat costa km si apoi inmultesti cu, cati km sunt pana la destinatie si vei afla cat te costa, dar sa nu uiti sa pui si stationarea, in concluzie e foarte scump, mai bine te duci cu un mijlocde transport in comun.Succes!

| allylex explică (pentru daassh):

Merci pentru raspuns dar eu ma refeream la un microbuz, maxi-taxi, ceva.