| Ezyo a întrebat:

Ce antivirusi protejeaza mai bine Windows xp?

Răspuns Câştigător
| DaNNN a răspuns:

Avast, Kaspersky, Norton, Avira.

9 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

1. tu, daca nu intrii pe tot felul de site-uri dubioase si daca nu dai click pe tot ce inseamna poza.zip, fetedezbracate.exe si asa mai departe
2. G-Data - bate norton si nod32 la cur
3. daca tot vrei sa-ti pui sperantele intr-un antivirus, macar cumpara-l. Altfel n-o sa faci mare branza.

| Ghost a răspuns:

Avast pro

| Isabela96 a răspuns:

Nu sunt experta dar eu am ESET NOD32 si functioneaza foarte bine nu am nici un virus (am avut dar de cand l-am instalat nu mai am)happy

| LostInMyDreams a răspuns:

Cel mai bun antivirus pentru Windows Xp cred ca este NOD32.Sunt unii antivirusi care fac si calculatorul sa mearga mai greu si care ocupa foarte mult din memoria lui.Eu pe acesta ti-l recomand NOD32.

| gabitzuMAT a răspuns:

1. Norton comender
2.si il recomand usor de folosit AVG
3.nu uita de fundita

| FetitaUnuiBaietel a răspuns:

Avast Antivirus! Sint de acord cu Cris95.
Il am de un an si nu am avut nici o problema.

| BlackTnT a răspuns:

Yo ti-as recomanda :

BitDeffender - ultima Versiune
Kaspersky - ultima Versiune
Avast - ultima Versiune

Care nu ti le-as recomanda :

Eset Nod32 - nu gaseste foarte bine virusi
AVG - Foarte precaut, poate prea precaut
Norton - Dupa parerea mea nu e destul de avansat ca si BitDefender, daca te uiti pe vreun blog ai sa vezi ca BitDefender si Kas sunt in top 5 ...deci tu alegi

| albertovlad894 a răspuns:

Eu am avast si merge destul de bine

| cris95 a răspuns:

Avast antivirus! e cel mai bunwinking