| fluturas2 a întrebat:

Ce muzica ascultati voi?

Răspuns Câştigător
| Kessux a răspuns:

General subgenuri ale rockului:
Metal/Deathcore/Emocore/Post-hardcore/Hard Rock/Screamo/Black Metal
Formatiile Black Veil Brides, Bring Me The Horizon, Tokio Hotel, Asking Alexandria, Linkin Park big grin
Dar tu ce muzica asculti? happy

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

House,rock,reggae ...etc

| 9dianaa a răspuns:

Salut! Ascult orice îmi place, orice sună bine big grin! Manele mai puțin... populară la fel.

| DrDeath a răspuns:

Rock.
Disturbed 4 ever!

| Vulvatron a răspuns:

Hip-hop

| xBlueEyes a răspuns:

Eu ascult muzica pe Kiss Fm

| TнєFυηηуρrodαcşăη a răspuns:

House,rock,pop,disco,de petrecere

| Andreeapena a răspuns:

Orice imi surade.

| RimePeHartie a răspuns:

Rock, hip-hop (in special) :X:X

| EeErrorS a răspuns:

Dj bl3nd

| キョロちゃん a răspuns:

Orice in afara de manele, muzica populara si muzica de petrecere

formatii: Tokio Hotel sunt preferatzii mei:X:X:X

Tu ce asculti?

| ღYasumiღ a răspuns:

J-rock/j-pop(japanese rock/pop) in cea mai mare parte big grin de ex:KAT-TUN,DuelJewel,The Gazette,Anli Pollicino, Guild, SID etc.dar tu?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock, metal rock, electric rock: TRUPE FAVORITE: LINKIN PARK, the rasmus, three days grace, dead by april