| cristyz a întrebat:

Ce fel de muzica ascultati?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ori muzica rock, mai energica ori muzica inceata, romantica.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!happy
Eu ascult orice fel de muzica cu exceptia manelelor si a muzicii populare big grin
De obicei ascult rock love struck
Pop
Hip-hop big grin
Rap big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

In general prefer pop-ul lui Michael Jackson, Rihanna, Beyonce, Lady gaga etc.laughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ascult orice muzica, in afara de manele. Acum ascult muzica country.

| octavianpas a răspuns:

Slow.

| Boo a răspuns:

Latinolove struck

Răspuns utilizator avertizat
| lavyBandB a răspuns:

Daca erai mai atent puteai observa ca s-a mai pus acesta intrebare de vreo trei ori inaintea tawinking

| anonymuss a răspuns:

Mai toate felurile in afara de manele si populara. laughing Dar mai mult Hip-Hop, Pop...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult muzica energicahappy. Asta-mi place cel mai multwinking. Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica, nu conteaza de carewinking. Nu prea agreez muzica house, manele, populara. Dar mai merge una la o petrecere, ca singura nu prea imi place sa ma distrezhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu multe feluri:pop, manele, rock, mai smylei, hip-hop si house:d voa va place astfel de muzica?

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Depresiva

| dorincosti a răspuns:

Toate genurile[fara MANELE], mai mult muzica de club