| Madalin_Ionut_1996 a întrebat:

Ce optiuni cu 4 euro pot activa la Vodafone?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar cu 4 euro nu poti activa nicio optiune.
Cea mai ieftina e cea cu 5 euro:4500 de min in retea+100 min nationale +75 MB.

Un an nou fericit happy

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu e mai simplu să dai la *100# și să vezi?

| allison20 a răspuns:

Preturile extraoptiunilor incep de la 5 merita (dar merita): https://www.vodafone.ro/....../index.htm

| theionika a răspuns:

400 de min 400 de sms si min nationale ....etc happy

| Madalin_Ionut_1996 explică (pentru Azµre):

Nu am gasit cu 4 euro la *100# geniule ca daca gaseam nu mai puneam.

| Azµre a răspuns (pentru Madalin_Ionut_1996):

Nici la Vodafone pentru tineri? Atunci altă opțiune nu ai, le-au scos pe cele vechi.

| Madalin_Ionut_1996 explică (pentru Azµre):

Da frate le-au scos.

| Azµre a răspuns (pentru Madalin_Ionut_1996):

Mai fă rost de 2 euro și activează de la Vodafone pentru tineri pe ia de 6 euro cu 4500 minute 150 naționale

| pwp a răspuns:

Iti multumesc pentru funda happy
Un an nou fericit sa ai :*

| TheStory a răspuns:

Cea mai ieftina e cu 5 euro.