| DouaPuncteD a întrebat:

Ce parere aveti de emisunea "COMANDA LA MINE"?:s credeti ca are vreun folos?:S

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Mie imi place.Chiar acum ma uit. E de folos ca sa iti dai seama de diferentele dintre familiile alea si familia ta. Unele familii la care merg copiii sunt chiar deplasate, le trag de par ca sa iti dai seama de greselile pe care le fac, si parintii si copiii.Intr-un fel e educativa, dar de multe ori foaaaaaarte exagerata si amuzanta.
happy

5 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Facatura toata ziua.

Presupun ca te uiti la ea chiar in acest moment...

| Cretaker a răspuns:

Luuuuoool ''Comanda la mine'' fangirl da stupid si nefolositor.

Mass media brainwashed you.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata`i un episod oricarui adolescent rebel din tara asta.Stii ca o sa-l doara`n cot, nu? Pentru ca pana nu vezi pe pielea ta cum e nu te lasi.:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fds

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer toti baietii aceia stiu dansul acela dar nu stiu cum se numeste dansul.Cat despre emisiune e geniala, normal ca are vreun folos eu si toti colegii mei urmaril aceasta emisiune in fiecare saptamanabig grin.