| dasda a întrebat:

Stie cineva daca se mai difuzeaza emisunea "comanda la mine"? Daca da la ce ora si in ce zii? Fuunditsza

Răspuns Câştigător
| wildstrawberry a răspuns:

Acum sunt in vacanta dar vor reveni am impresia in septembrie si este joia la ora 21:45...happy fundita? big grin

5 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Stiu doar ca este lunea.

| Uw33Ty a răspuns:

Intra pe ...atena1.ro laughingrolling on the floor sau asa ceva si vezi acolo sau intra pe progame tv si dai acolo si vezi.laughing lol ce e asa de greui?laughing n te popp:XX:X:X:X::X

| Aniii a răspuns:

Nu se mai difuzeaza... Din cate am observat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turbata emisiune lol :X:X...pai are vacanta ca si noi dar incepe in septembrie sper big grin, ora, data, secunda? habar n-am dar cand o sa inceapa o sa fiu primul care o vede :X:Xpai ar trebui tot joi la 9:45 sau luni la 8:30 parca nu mai stiu
sper sa inceapa cai beton :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti la ce ora se difuzeaza?