| anonim_4396 a întrebat:

Ce program imi trebuie instalat pentru ca sa imi mearga microfonul de la casti?

4 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Cand ai cumparat castile trebuia sa primesti si un cd de instalare pentru microfon uitate in manualul de utilizare sau daca nu vezi ce firma a facut castile si intra pe saitul lor si ia de acolo setarile

| alecs871 a răspuns:

Acum depinde si ce casti, daca ai dat pe ele pana in 30 de lei nu iti trebuie niciun cd de instalare dar daca sunt mai "bune" ar trebui dar nu obligatoriu.
Sigur ai bagat in "gaurica" aia ros din stanga de boxe? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie instalat nici-un program, trebuie conectat la spate intr-un locas (de obicei e reprezentat cu culoarea roz, sau are langa un simbol in forma de microfon)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Canyon