| Ronnie35 a întrebat:

Ce site-uri cunoasteti unde poti vinde carti din toate domeniile rapid? Va rog, nu-mi dati raspunsuri de genu: tocmai.ro, mercador & co sau anticariate.
Funda!

2 răspunsuri:
| winer98 a răspuns:

Okazii.ro Funda?

| DanielDanny a răspuns:

Tocmai.ro aici nu iti trebuie sa faci cont doar sa pui o parola la anunt pentru ca nimeni sa nu poata edita anuntul. Am si eu o gramada de carti de scoala, de Jule Verne, autori romani si nu stiu ce sa fac cu ele. La anticariat nici pe gratis nu mi le-a luat pentru ca magazinul era full. Prin oras sunt niste tarabe cu carti, pe acolo nu am incercat. Nu stiu, eu ti-am dat cateva idei, sper sa te ajute.