| DouaPuncteD a întrebat:

Ce telefon aveti?batting eyelashes sunt curioasa tongue

Răspuns Câştigător
| vinarsnelu a răspuns:

Nokia 5200 nu e asa nou dar e bun si e frumostongue.

84 răspunsuri:
| BingBang :D a răspuns:

Samsung corby si sunt multumita big grinbig grin

| ade2998 a răspuns:

Nokia touch screen

| blue95 a răspuns:

Nokia 5310 xpress music love struck tongue.

| DouaPuncteD explică:

Lg ku380 si sony ericsson w205.happy:X

| coosmin24 a răspuns:

Sony w810i.:X

| Didii15 a răspuns:

Nokia 5230 x-press music; x

| mihaela_7915 a răspuns:

Nokia 5310 express music.big grin

| zer0 a răspuns:

Sony Ericson W910

Răspuns utilizator avertizat
| spot a răspuns:

Nokia 5310 XpressMusic. Ultimul update de software a fost pe data de 07-011-2008 si am versiunea 09. 42. este destul de bun in ciuda faptului ca n-are simbyan sad. ma tine bateria aproximativ 2 zile, avand in vedere ca ascult muzica aproape non-stop.

| spot a răspuns:

Deci dupa raspunsuri deducem ca nokia fabrica cele mai bune si populare telefoane... thinking ar trebui sa devina brand. happy am uitat sa mentionez ca l-am scapat in cada cand ascultam radio la casti si a stat o perioada in apa pana sa imi dau seama unde era. Varmiu are tot un nokia 6124 si l-a scapat in cada cand vorbea la handsfree si dupa ce a luat apa la bord continua sa vorbeasca la telefon fara probleme. tot varmiu a scapat acelasi telefon in apa minerala si bere... deci. nokia rulz big grin

| Matt_1772 a răspuns:

Z Phone

| Locaa a răspuns:

Nokia 5530 xpress music

| Criss1105 a răspuns:

LG KE970 Shine

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Nokia 5800...love struck

| zxsds a răspuns:

LG ks360 ( full qwerty)

| adela_5527 a răspuns:

Sony ericson f305

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung c 3050

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te ajuta daca stii?straight faceAdminii, stergeti intrebarile astea, nepostate de anonimi.Sau astea n-au nimic, dar cele identice, dar postate de anonimi au? deja sunt foarte activ pe site, dar nu-mi voi face cont, pana ce nu se va face dreptate; adica niciodata! De acum, pentru a sti ca sunt eu, ma voi semna la fiecare postare.

Anonimul UPT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 6303

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Ericsson c905 frumos tel merita sa-ti iei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG KP500 Cookie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E50
E75

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cărămidă >

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Sony Ericsson w300i walkman si un nokia 5230! Tu ce telefon ai?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg ku990i

| Fiction a răspuns:

Nokia

| Oana4340 a răspuns:

Samsung Corby de culoare neagra!

| omtraisiomvedea a răspuns:

Nokia 6300 :X