| IulyAnaMaria a întrebat:

Cine a citit Fluturi de Irina Binder ...am o intrebare, pana la sfarsit o sa fie cu Robert? imi puteti explica? nu gasesc cartea in magazine iar cand am incercat sa o comand nu mergea

1 răspuns:
| gedanken a răspuns:

Sunt 2 volume. Le gasesti si pe internet daca vrei sa le citesti online. La sfarsitul primului volum nu se va schimba nimic, dar mai bine asteapta sa citesti tu decat sa-ti spuna altii.
Iti las aici primul volum : https://www.scribd.com/......inder-Docx