| eeeeeeeeee a întrebat:

Cine imi explica si mie cum e cu bluetooth-ul pe calculator? eu chiar nu stiu cu ce se mananca.

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

Nu toate laptop-urile au bluetooth. Asadar, in cazul in care laptopul tau are, iata ce trebuie sa faci:
Dai click pe "start", stanga jos.
Click "all programs"
Click "accessories"
Click "communications"
Click "bluetooth"
Va aparea "bluetooth file transfer wizard"
Click "next" si ai 2 optiuni : "send a file" sau "recive a file"
Si de aici incepe transferul intre laptopul tau si un alt dispozitiv prevazut cu bluetooth.

77 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu sti am 13 ani si stiu sa umblu pe bluetooth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum timit muzica pe tel. dupa pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cablul USB se mai introduce in calculator atunci cand faci transferul prin bluetooth?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiat esti proasta nu vezi ca lumeea vrea sa te ajute cu un sfat si u ii ei la misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu explicatim va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi explicati si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de un adaptor bluetooth care treabuie sa fie cumparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bluetooth-ul este ca un stic.il bagi la calculatou in mufad usb, j cu ajutorul lui transferi tot c vrei si dupa tel in p. c si din p. c in tel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In legatura cu bluetooh-ul...la mine nu merge sa trimit obiecte din tel in pc.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un accesoriu care se ataseaza la ps
(ca un modem )daca ps tau nu este prevazut cu asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma copiilor sincer sunteti prafwinkinglaughing)) dc sa te chinui cu bluetooth-u" la pc sa se trimita 10 MG in 5 minute indiferent de rasa telefonului sau a bluetooth-ului cand dai mai bine 10 lei pe un cablu de date si te face o legatura intre PC si Telefon de 10x mai rapida si mai sigur ca nu se intrerupewinking

zeusmerlynu stiu add for more info pc/girls/laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa stii despre el sa incepem cu inceputu big grin

| blueeyes99 a răspuns (pentru moonY):

Eu am bluetooth in comp dar l-am gasit in alta parte si am optiunile de care zici dar daca dau la receive a file imi da dp eroare dccccc?sadsad

| cypry69 a răspuns (pentru eeeeeeeeee):

Da

| Vasiu_Carmen_1967 a răspuns:

Nu știu cum sa transfer poze de pe tel pe laptop prin bluetooh