| eeeeeeeeee a întrebat:

Cine imi explica si mie cum e cu bluetooth-ul pe calculator? eu chiar nu stiu cu ce se mananca.

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

Nu toate laptop-urile au bluetooth. Asadar, in cazul in care laptopul tau are, iata ce trebuie sa faci:
Dai click pe "start", stanga jos.
Click "all programs"
Click "accessories"
Click "communications"
Click "bluetooth"
Va aparea "bluetooth file transfer wizard"
Click "next" si ai 2 optiuni : "send a file" sau "recive a file"
Si de aici incepe transferul intre laptopul tau si un alt dispozitiv prevazut cu bluetooth.

77 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu sti am 13 ani si stiu sa umblu pe bluetooth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum timit muzica pe tel. dupa pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cablul USB se mai introduce in calculator atunci cand faci transferul prin bluetooth?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiat esti proasta nu vezi ca lumeea vrea sa te ajute cu un sfat si u ii ei la misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu explicatim va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi explicati si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de un adaptor bluetooth care treabuie sa fie cumparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bluetooth-ul este ca un stic.il bagi la calculatou in mufad usb, j cu ajutorul lui transferi tot c vrei si dupa tel in p. c si din p. c in tel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In legatura cu bluetooh-ul...la mine nu merge sa trimit obiecte din tel in pc.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un accesoriu care se ataseaza la ps
(ca un modem )daca ps tau nu este prevazut cu asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma copiilor sincer sunteti prafwinkinglaughing)) dc sa te chinui cu bluetooth-u" la pc sa se trimita 10 MG in 5 minute indiferent de rasa telefonului sau a bluetooth-ului cand dai mai bine 10 lei pe un cablu de date si te face o legatura intre PC si Telefon de 10x mai rapida si mai sigur ca nu se intrerupewinking

zeusmerlynu stiu add for more info pc/girls/laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa stii despre el sa incepem cu inceputu big grin

| Vasiu_Carmen_1967 a răspuns:

Nu știu cum sa transfer poze de pe tel pe laptop prin bluetooh

| BaitanuAndrei a răspuns:

Ai nevoie de un dispozitiv care il poti cumpara din Carefour Mediagalaxy si alte magazine mari si se introduce in USB. Da este adevarat ca unele laptop-uri au acest dispozitiv incorporat.

| Buzliciii a răspuns:

Nici eu nu stiu cum e cu bluetooth-ul asta si eu vreau sa am pe calculartor bluetooth dar nu stiu cum ca imi trebuie ca la telefon nu am cablu Usb dar in schimb am bluetooth daca cineva stie sa imi explice uite id meu:ingerasdulce64