| PhaseMorphXR a întrebat:

Cineva care detine din greseala in biblioteca sa pe undeva (sau pierduta/aruncata pe oriunde altundeva) cartea "Constructii Spitalicesti" (editura Tehnica, din 1971), si e dispus sa o imprumute/vanda/doneze/etc. exista, din greseala? Cineva? Anyone?

Răspuns Câştigător
| antonG a răspuns:

Da o cautare pe Okazii.ro. Sunt multe anticariate care au cont, si site-ul e sigur (fiind povestea cu calificativele). Sunt mari sanse sa o gasesti.

Daca esti din Bucuresti, poti merge la Anticariat Unu (pe str. Academiei), poate o au.

Daca studiezi la o facultate de arhitectura/constructii (sau ai legitimatie la o biblioteca de profil, cum ar fi cea de la U.A.U.I.M.), sunt foarte mari sanse sa o aiba acolo (de citit la sala de lectura, cu posibilitatea de fotografiere).