| Elena23_7421 a întrebat:

Cunoasteti in Pitesti vre`un camin de nefamilisti? sau locuri de munca la sigur pentru muncitori necalificati? am un prieten pe care vreau sa-l ajut. se pricepe in constructii dar e dispus sa munceasca si oriunde altundeva. varsta 21. va multumesc

2 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Eu locuiesc in pitesti, dar nu prea stiu... cred ca pe langa piata ceair, stiu ca sunt niste blocuri de nefamilisti...

| ioana181 a răspuns:

La firma de constructii Pro construct fanrico angajeaza mereu si dau salarii de minim 12-13 milioane pe luna.