Întrebare recomandată | Serenity998 a întrebat:

Cineva din Cluj care îmi poate spune cu ce autobus pot ajunge la Complexul de natație? Pot lua unul de la piața Mihai Viteazul?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Care complex de Natație?
Lângă Sala Sporturilor?
Din Piața Mihai Viteazul nu trece nici un autobuz prin apropiere.
De lângă Telefoane, poți lua tramvaiul, dar să nu cobori la gară, revii și te duce în apropiere de bazin, pe malul Someșului.

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

M-am uitat pentru tine pe Google maps. Acesta spune ca ai trei mijloace de transport in comun: 1, 9 si 101 de la Piata Mihai Viteazu si pana la statia "Plopilor" unde este si Complexul de natatie.