| Abstract123456 a întrebat:

Salut stie cineva cum pot ajunge la Complexul Europa din Piata Unirii? in afara de taxi.mersi dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Metroul pana la Universitate si tramvaiul 21 pana acolo sau metroul pana la Costin Georgian si de acolo microbuzul care din cate tin eu minte e gratis

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

A greșit de la Universitate iei un troleibuz până la Calea Moșilor și de acolo tramvaiul 21.
Nu știu unde mai este acum capătul lui 21 din centru, anterior era în Piața Sfântul Gheorghe, dar au tot făcut lucrări și nu mai știu unde mai este acum.