| DavidMihaita a întrebat:

Cum aflu unde locuieste cineva?

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Il urmaresti

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JustDeedee a răspuns:

Cel mai bine întrebi persoana respectivă. Dacă vrea să îți răspundă bine, dacă nu, iar bine. Nu apela la alte mijloace deoarece nu e prea ok. happy

| Zuzu1991 a răspuns:

Pe vremea lui Pavante, toti erau trecuti in cartea de telefoane ca doar "nu avea nimeni nimic de ascuns", acum cu dreptul la intimitate si alte chestii, fara mandat nu ai nici o sansa

| Sophieka a răspuns:

Se poate ca de exemplu prin a platii un detectiv particular sau prin a-l urmarii tu singur. Dar eu te sfatuiesc sa nu creezi probleme nimanui si sa nu faci lucruri de genul.

Daca exista motive serioase, mergi in judecata.