| DomnulMuratura99 a întrebat:

Cum descarci mesajele vocale de pe wapp pe iphone?

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Apăsați butonul Atașare din partea de sus a conversației.
Poze & Video pentru a selecta o poză sau un video de pe computerul dvs. Puteți selecta să trimiteți până la 30 poze sau fișiere video deodată. În mod alternativ, puteți să trageți și să postați o poză sau un video direct în căsuța destinată introducerii de text.
Cameră pentru a utiliza camera computerului dvs. pentru a face poze.
Document pentru a trimite un document.
Contact pentru a trimite detalii contact.
Apăsați Trimiteți.
Pentru a trimite un mesaj vocal

Deschideți o conversație.
Apăsați butonul Microfon alăturat căsuței de introducere text pentru a începe înregistrarea.
Când ați terminat de înregistrat, apăsați butonul Confirmare pentru a trimite mesajul vocal.
În timp ce înregistrați un mesaj vocal, apăsați butonul Anulare în orice moment pentru a anula înregistrarea.

Pentru a salva o poză sau un video pe computer

1 Apăsați pe poza sau pe fișierul video pe care doriți să îl salvați.
2. Apăsați butonul Descărcare din colțul dreapta sus.

| VictorL a răspuns:

În mod normal există o opțiune pe care o activezi în setări care îți salvează fiecare mesaj automat/poză/video automat în telefonul mobil.