| εяαℓυcαз a întrebat:

Hei TPUkiss
Am un iPhone 4 si am o problema cu el.
Cand vreau sa ascult muzica fara casti nu se aude nimic.Dar cand sunt sunata se aude tonul de apel si respectiva persoana.
In casti merge muzica si imi apare si bara de sunet.Cand deconectez castile nu imi mai apare bara de sunet si nu se mai aude muzica si nici mesajele vocale de pe wapp sau orice are legatura cu sunetul media.Ma puteti ajuta, urgent?! Multumesc❤Funda

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Cred ca ai difuzorul defect la el. Trebuie sa il duci la un service.