| MonyLoveBadBoy91 a întrebat:

Cum dezactivez casuta vocala la telefon in reteaua orange?

Răspuns Câştigător
| FrumushykaTha a răspuns:

Deci apelezi *100# si iti apar niste numere cu explicatia apesi rapundeti si tastezi 7 (servicii) si dai expediere apoi iti apar niste obtiuni si tu dai raspundeti si tastezi tasta 5 (mesagerie vocala) si dai expediere si iti apare starea in care se afla casuta ta vocala (activa, inactiva) si tastezi numarul in dreptu caruia scrie dezactivare si dai iar expediere...

4 răspunsuri:
| Danyella94 a răspuns:

Suni la *100#, intri la Servicii de acolo apesi Mesagerie vocala si acolo apesi Dezactivare. Sper ca te-am ajutat!

| Diana6185 a răspuns:

Suna la 555 :*
Sper ca te-am ajutat, fundita? :*

| alexandraanamariaalexaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai ...am patit si eu asa si m-am dus la Orange!

| ionut55 a răspuns:

Suna la 200 si acolo o sa te intrume ei