| waXonwaXoff a întrebat:

Cum dezlipesc ceva ce am lipit cu picatura?

7 răspunsuri:
| cosmyna1 a răspuns:

Nu il mai dezlipesti

| Classy a răspuns:

Da,e amuzant ca ma gandesc la motto-ul "Picatura ce lipeste nimic nimic nu dezlipeste" laughing Acum, lasand gluma la o parte, ai putea incerca cu apa fierbinte ...Lasi produsul ce l-ai lipit in apa fierbinte cateva minute, apoi incerci sa tragi ca sa se dezlipeasca.Bafta kiss

| marioever a răspuns:

Cu foarfeca se mai desface

| deedeedienutza a răspuns:

E cam greu sa-l mai dezlipesti! dar incearca cuun foarfec sau lasa-l in apa fierbinte cu un dizolvant.SUCCES!

| CrazyGirl2 a răspuns:

Picatura ce lipeste, nici nimic nu dezlipestehappy, iti amintesti? deci...tragi u o concluzielaughing

| Nastase_Andrei_1997 a răspuns:

Acetonaaaaa!

| Nastase_Andrei_1997 a răspuns:

Acetona