| Alexw2jj a întrebat:

Am lipit rama la ochelari cu picatura, chestiile alea care vin pe urechi ce se prind de un fel de balamale dar nu am lipit bine, cum as putea sa dezlipesc?

2 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Pivatura si prostiile ale nu tin daca sunt din metal trebuie sa mergi undeva la un fel de bijuterie si til va face dar dacae de plastic e sut nu ai cum sa ii mai lipesti

| Alexw2jj explică:

Tortitele sunt de plastic iar pivotura de metal, am rins cu picatura tortia de pivotura dar am lipit gresit, cum as putea o dezlipio?