| anonim330011 a întrebat:

Cum fac pe iPhone sa-mi apăra notificările dar sa nu se vadă ce scrie. Gen la Messenger, sa primesc notificare ca am mesaj dar fără sa se vadă ce mi-a scris persoana? am 5s

Răspuns Câştigător
| addy200 a răspuns:

Settings- notification- îți alegi o aplicație - scroll down și acolo ai 3 opțiuni " always"..."When unlocked"..." Never ". Selectezi Ultima (never)

1 răspuns:
| andrada2222 a răspuns:

Eu intru la setari la notificari si imi da o optiune ca atunci cand este blocat telefonul sa nu se vada ce scrie in notificari doar atunci cand iphone-ul este deblocat, acum nu stiu cum este la generatiile anterioare fiindca iphone x vinde deja cu aceasta optiune pornita